Zabawki dla 1,5 rocznego dziecka (18-24 miesięcy)

W wieku półtora roku dzieci codziennie uczą się czegoś nowego. Jak mądrze wspierać rozwój małych odkrywców? W sklepie Smart Memories znajdziesz zabawki 18m+, które są trwałe, bezpieczne i co najważniejsze – zapewniają mnóstwo frajdy!

Zabawki, które uczą poprzez zabawę

Zabawki dla 1,5-rocznego dziecka dostępne w Smart Memories są zaprojektowane tak, aby jak najlepiej wspierać rozwój Twojego malucha. W zależności od wybranego produktu możesz liczyć na pomoc w rozwijaniu umiejętności motorycznych, nauce rozpoznawania kształtów i kolorów czy też w ćwiczeniu pierwszych słów. Każda z naszych propozycji to mała przygoda edukacyjna, która czeka na Twoje dziecko.

Drewniane zabawki dla najmłodszych

Drewniane zabawki edukacyjne dla 1,5-rocznego dziecka są piękne i trwałe, a do tego mają swój niepowtarzalny urok. W Smart Memories znajdziesz  puzzle z autorskimi wzorami, układanki czy sortery, a w przyszłości poszerzymy naszą ofertę o drewniane klocki i pociągi. To zabawki, które mogą z powodzeniem być przekazywane z pokolenia na pokolenie. To idealny wybór dla małych rączek, który pomoże rozwinąć wyobraźnię i zdolności manualne Twojego dziecka.

Postaw na jakość i bezpieczeństwo ze Smart Memories

Wybór zabawek dla dziecka w wieku półtora roku to coś więcej niż tylko zakup kolejnego przedmiotu do zabawy. To inwestycja w rozwój Twojej pociechy. Dlatego warto stawiać na to, co najlepsze – w Smart Memories znajdziesz zabawki edukacyjne 18m+, które będą perfekcyjnie dopasowane do potrzeb rosnącego malucha. Stawiamy na bezpieczne, naturalne materiały i projekty skupiające się na rozwoju najważniejszych umiejętności.