Zabawki dla rocznego dziecka (12-18 miesięcy)

Pierwsze urodziny dziecka to ważny moment dla każdego rodzica. To czas, w którym Twoja pociecha uczy się chodzić i coraz więcej mówi, a każdy dzień przynosi coś nowego. W tym fascynującym okresie warto wyposażyć się w odpowiednie zabawki dla rocznego dziecka, które będą źródłem zarówno rozrywki, jak i nauki. W Smart Memories znajdziesz produkty idealnie pasujące do tych magicznych chwil odkrywania świata.

Edukacyjne zabawki dla rocznego dziecka

Twoje dziecko z pewnością chwyta wszystko, co może – dlatego warto postawić na zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka, które znajdziesz w Smart Memories. To nie tylko kolorowe kształty i dźwięki. To wyjątkowe produkty, które uczą przez zabawę. Od układanek rozwijających zdolności motoryczne po zabawki uczące rozpoznawania kształtów i kolorów – każda z nich może być ważnym wsparciem dla rozwoju Twojego dziecka.

Zadbaj o odpowiedni rozwój sensoryczny

Każdego malucha fascynują nowe tekstury, dźwięki czy kolory – dlatego zabawki sensoryczne dla rocznego dziecka to obowiązkowy element nauki o świecie. W Smart Memories wkrótce znajdziesz miękkie, piszczące lub pełzające przedmioty. Wszystkie z nich stanowią nową przygodę dla małych paluszków i ciekawskich oczu. To nie tylko zabawa, lecz także nauka przez doświadczanie, która rozwija zmysły Twojego malucha w najlepszych warunkach. Istotnym elementem wsparcia integracji sensorycznej i kompleksowego rozwoju dziecka w tym wieku są także huśtawki, które znajdziesz oczywiście w asortymencie naszego sklepu internetowego.

Ponadczasowe zabawki z drewna

Dlaczego warto wybrać drewniane zabawki dla rocznego dziecka? To znacznie więcej niż ponadczasowy styl i niepowtarzalny urok. Wykorzystanie tego materiału sprawia, że nasze propozycje są w pełni bezpieczne dla najmłodszych, a przy tym wytrzymałe i odporne nawet na intensywną eksploatację. Nie czekaj i zapoznaj się z naszą ofertą, by zapewnić swojemu dziecko to, co najlepsze!