Zabawki dla noworodków i niemowląt (0-12 miesięcy)

Odpowiednio wybrane zabawki dla niemowląt to znacznie więcej niż kolejny ładny przedmiot w pokoju malucha. To skuteczny sposób na odkrywanie otaczającego świata i utrwalanie różnych informacji. W sklepie Smart Memories znajdziesz propozycje idealnie dopasowane do potrzeb Twojej pociechy – wybierz bezpieczne, kolorowe zabawki zaprojektowane z myślą o wspieraniu umiejętności kluczowych w rozwoju dziecka, a także w dorosłym życiu.

Zabawki sensoryczne

Zabawki sensoryczne dla niemowląt to doskonały sposób na świetną zabawę i wsparcie rozwoju w pierwszych miesiącach życia. To okres, w którym dziecko zaczyna odkrywać świat za pomocą zmysłów – w ofercie Smart Memories dostępne są zabawki dla niemowląt stworzone do tego, aby stymulować wzrok, słuch i dotyk Twojego malucha. Zabawki dla noworodka takie jak miękkie książeczki czy grzechotki o różnych fakturach, o które wkrótce powiększymy nasz asortyment, pomogą dziecku poznawać otoczenie. W naszej ofercie nie mogło też zabraknąć kołysek, czyli jednego z pierwszych zakupów, którego dokonują często rodzice niemowlaków.

Zabawki edukacyjne dla najmłodszych

Każda zabawka może być narzędziem edukacyjnym – szczególnie w pierwszym roku życia. Zabawki edukacyjne dla niemowląt, które znajdziesz w Smart Memories, są zaprojektowane tak, aby jak najlepiej wspomagać rozwój intelektualny i motoryczny Twojego dziecka. Od prostych układanek po zabawki wspomagające naukę chwytania, wszystkie z nich mogą przyczynić się do sprawniejszego zdobywania wiedzy.

Bezpieczne zabawki dla Twojego dziecka

Kiedy wybierasz zabawki dla swojego dziecka, pamiętaj, że bezpieczeństwo jest najważniejsze. Produkty oferowane przez Smart Memories są wykonane z bezpiecznych materiałów, z dbałością o każdy szczegół. Stawiamy wyłącznie na naturalne materiały – nasze propozycje są produkowane z drewna i złożone ze stosunkowo dużych elementów, dzięki czemu nie stanowią zagrożenia dla Twojej pociechy.

Zabawki wspierające rozwój

Jako rodzic odgrywasz kluczową rolę w rozwoju swojego dziecka. Wybierając zabawki, które wspierają jego rozwój, dajesz mu najlepszy start w życie. W Smart Memories znajdziesz produkty, które pomogą Ci w tej ważnej misji. Każda chwila spędzona z Twoim maluszkiem i każda wspólna zabawa to krok w kierunku jego lepszego rozwoju – sprawdź naszą ofertę, by postawić na najlepsze rozwiązania dla najmłodszych.